+38 068 300 83 54 infopos@ukr.net

Створення Онлайн Листів

создание онлайн письмаПоштові розсилки досі залишаються ефективним методом маркетингової стратегії просування бізнесу в інтернеті.

Онлайн-листи, можуть виконувати наступні завдання:

  • новинні розсилки – містять список статей, що супроводжуються короткими прес-релізами з картинками та посиланнями на сайт.
    листи з транзакціями – даний тип листів передбачає взаємодії користувача з листом. Це може бути перехід за посиланням усередині листа з метою здійснення покупки, підтвердження замовлення на сайті.
  • Маркетингові листи – призначені для налагодження контакту з потенційними клієнтами. Це може бути купівля товару, підписка на розсилку або відвідування офлайн магазину.Стоит отметить, что проверка электронной почты занимает считанные секунды, поэтому важно создать такое онлайн-письмо, которое произведет впечатление.
  • Наши дизайнеры, помогут вам в разработке подходящего макета html письма, которое, будет отвечать всем требованиям.

Ще однією з важливих особливостей html листів є його адаптивність і можливість перегляду на планшетах і мобільних пристроях.

Існують певні вимоги, які пред’являються до онлайн-листів:

  • Заголовок листа повинен спонукати до дії (а саме відкриття листа)
  • Текст онлайн листа має бути максимально коротким та інформативним.
  • Всі кнопки повинні бути досить великими та розташовуватися у видимій частині листа.
  • Лист повинен містити посилання на його веб-версію, якщо поштовий клієнт не підтримує перегляд html листів.
  • Віддайте перевагу більш простому дизайну, який добре переглядатиметься як на комп’ютерах так і на мобільних пристроях.

Фахівці компанії Pos-Production надають послуги зі створення Онлайн листів з адаптивним дизайном, оптимізованим для різних дозволів екрана і відображаються у всіх поштових клієнтах.

Ціна на виготовлення Html листи

Вартість створення онлайн листів обумовлюється індивідуально, і залежить від вибору дизайну макета листа та технічних особливостей.

Приклади наших робіт