+38 068 300 83 54 infopos@ukr.net

Рекламні вивіски

Виготовлення табличок, вивісок. Розробка дизайну вивіски та монтаж

Наша компанія займається виробництвом зовнішньої реклами. Виготовленням рекламних вивісок, світлових вивісок з підсвічуванням та без. Таблички різних форм із надійних матеріалів. Ми допоможемо зробити вивіску в найкоротший термін

Пластикові вивіски

Таблички та вивіски різних форм та розмірів

Таблички із прозорого акрилу із зображенням

З хромованими кріпленнями

Вивіски з підсвічуванням

З підсвіткою та без

Вивіски з об’ємними літерами

Виготовлення об’ємних букв з підсвічуванням

Алюмінієві вивіски

Виготовлення таблички з композиту

Вивіска із гнучкого неону

Виготовлення неонових вивісок

Табличка для бомбосховища

Виготовлення таблички з пластику та композиту

Замовити рекламну вивіску.

Замовити дуже просто.

Для цього ви можете зателефонувати нам       (068) 300-83-54

або написати на електронну пошту     infopos@ukr.net, або на вайбер

Табличка, вивіска це рекламна конструкція, яка розташовується на фасаді будівлі фірми, торгового центру, на дверях, та інформує покупців про місце розташування фірми. Перевагою вивіски є близькість рекламного звернення та місця покупки товару.

Давньоримські та давньогрецькі торговці як матеріал для вивісок використовували дерево, глину та каміння. У зв’язку з тим, що у давнину, більшість населення не вміла читати, на вивісках зображалися товари символами, як наприклад черевиків для майстерні шевця.

 

Вивіска – це обличчя компанії. Тому так важливо поставитися до її створення з серйозністю. Вивіска має бути виготовлена ​​з хороших матеріалів, стійких до погодних умов, що ми гарантуємо Вам. Матеріали вивіски, таблички В основному вивіска або табличка виготовлена ​​з ПВХ, композиту або іншого матеріалу на Ваш вибір. Потім на пластик наноситься зображення, за допомогою друку на jракалі або вирізанням з плівки.

Табличка досить стійка до кліматичних умов. Не боїться дощу та морозу, як і спеки. За Вашим бажанням також можемо зробити отвори для саморізів або зручний для Вас кріплення. Також табличку можна прикріпити двостороннім скотчем. Ціна залежить від вибраного Вами матеріалу.