+38 068 300 83 54 infopos@ukr.net

ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА

Виготовлення, дизайн та монтаж рекламних вивісок та конструкцій

 

Вивіски

Виготовлення вивісок, табличок, лайтбоксів

Лайтбокс

Виготовлення рекламних світлових коробів

Об’ємні букви

Виробництво об’ємних букв з підсвічуванням та без

Акрилайт

Фрезерований акрил з підсвічуванням

Вхідна група

Виробництво рекламних козирків

Банер

Друк на банерній тканині, монтаж.

уголок на 6 карманов, куточок споживача 6 карманов, стенд для информации

Куточок покупця

Інформаційний стенд покупця

Обклеювання авто

Нанесення зображення на авто

Штендер

Виносний щит. Купити рекламний щит

Найпершим видом реклами є зовнішня реклама. Вона бере своє коріння з прикраси вітрин, виготовлення вивісок, рекламних покажчиків.

Головною перевагою зовнішньої реклами є цілодобова робота. Якось встановлена ​​в певному місці, вона матиме постійний вплив на оточуючих перехожих.
Безперечним плюсом зовнішньої реклами перед рекламою в ЗМІ є її ненастирливість. Як правило, рекламні ролики по ТБ і радіо, так і залишаються непоміченими, вони швидко набридають, у гіршому випадку провокують роздратування.
Зовнішня реклама – це обличчя фірми. За допомогою добре продуманої, спроектованої зовнішньої реклами можна скласти перше уявлення про компанію. В арсеналі інструментів створення зовнішньої реклами – образотворче мистецтво, дизайн, технологічні, інжирні розробки, декоративно-ужиткове мистецтво, столярна майстерність та багато іншого.

Види зовнішньої реклами

  • Акрилайти – рекламний щит, виконаний з товстого оргскла, на які наноситься плівка, що самоклеїться. Акрилайти підсвічуються за допомогою лампа, розміщених у торцевій частині. Такі вивіски приваблюють перехожих.
  • Банер (білборд) – двосторонній рекламний щит, який зазвичай має в своєму розпорядженні на проїжджій частині, тротуарах, уздовж доріг.
  • Брандмауер – рекламні щити великого розміру, які розміщують на фасадах будівель.
  • Вивіски – вказівник місця торгової точки.
  • Лайтбокс – являє собою короб із пластику, з графічною рекламою в середині, що підсвічується неоновими або галогеновими лампочками.
  • Мобайл – підвісний рекламний носій, який кріпиться за допомогою металевого дроту або волосіні на спеціальне стельове кріплення.
  • Панель-кронштейн – перпендикулярна або неправильна форма вивіски, яка кріпиться до торцевої частини будівлі, таким чином, щоб розташовуватися перпендикулярно потоку людей і машин, для отримання максимальної уваги.
  • Плакат – одностороннє полотно, із зображенням великогабаритного малюнка та з коротким комерційним описом.
  • Постер – плакат великого розміру
  • Зовнішня реклама буде затребувана завжди! Адже більшість людей приходять до магазинів все ще завдяки рекламним вивіскам, плакатам, білбордам. Компанія, що використовує засоби зовнішньої реклами, в першу чергу піклується про свій імідж, що викликає до неї довіру її клієнтів.

 

Зовнішню рекламу в Києві ви можете замовити в рекламній агенції POS-Production, розташованій за адресою: Марини Раскової, 19 або зателефонувавши за телефоном 068-300-83-54