+38 068 300 83 54 infopos@ukr.net

 Пресс вол   »    Прес вол телескопічний

Прес вол телескопічний

Press wall з натяжним розкладним банером

Фотозона, прес-вол та бекстейдж – це конструкції, які часто використовуються на заходах, де необхідно створити фон для фотографій. Вони допомагають створити професійний вигляд фото та забезпечують належний маркетинговий ефект.

Одна з найпопулярніших конструкцій для фотозон – прес-вол. Вона представляє собою мобільний каркас, на якому можна розтягнути полотно розміром до 240х240 см. Крім того, висота та ширина конструкції за допомогою телескопічного механізму довільно регулюються в меншу сторону. Мінімальний розмір полотна – 150 см (ширина) х 110 см (висота), а максимальний – 240х240 см.

Щодо матеріалів, на конструкцію можна натягнути як тканинне полотно, так і ПВХ-банер з повнокольоровим друком. Тканинне полотно легше за банер та зручніше в транспортуванні, оскільки його можна компактно згорнути. Банер дешевший, але вимагає зберігання та транспортування намотаним на трубу, щоб уникнути появи заломів на банері. При цьому такий рулон з банером матиме довжину, рівну меншій стороні полотна.

Сама ж конструкція прес-вола має масу 7 кг та в розібраному вигляді вміщається в компактному чохлі, що легко зберігати та транспортувати в будь-якому виді транспорту – в легкових авто, поїздах та навіть метро.

Важливо враховувати, що прес-вол призначений для установки всередині приміщень.

Формат Ціна без друку, грн. Ціна з друком грн.
240х240 5850 9100
300х300 6600 10600

Мобільний стенд максимально компактно складається в переносну сумку з ручками для зручності транспортування.

Так само потрібно враховувати габарити банера, який згортається в рулон.

Press Wall телескопічний у зібраному стані. Без додаткових люверсів з боків.

Для більш рівномірного натягу можливе встановлення люверсів з боків.