+38 068 300 83 54 infopos@ukr.net

Компанія pos.kiev.ua пропонує Вам розробку дизайну макетів будь-якої складності.

Наш комплекс послуг дозволить створити практично будь-яку рекламу з нуля. Для цього Вам необхідно надати нам деяку інформацію – логотип (якщо є), фотографії або картинки, які повинні бути присутніми в макеті, текст. Для більш точного втілення ваших побажань для макета бажано вказати переваги кольору. Якщо всього цього немає, і Ви самі не знаєте, як має виглядати Ваша реклама, наші дизайнери допоможуть Вам і в цьому.

Найчастіше замовляють:

Розробка дизайну для рекламних штендерів, ростової фігури, банера, буклетів, плакатів, вивісок, табличок.

Макеты

 

Політ фантазії і цей вид реклами, майже обмежений. Від Вас вимагається тільки опис того, що Ви хотіли б бачити на макеті, далі справа за нами.

Лайтбокс дизайн, вивіски.

Макеты световые

При створенні дизайну для світлової вивіски (лайтбоксу) необхідно враховувати одну особливість. Макет може бути вирізаний із світлопропускної плівки або ж надрукований на аракалі. Плівка пропускає світло набагато більше і таким чином зображення буде яскравішим. Але цей метод обмежує нас у багатобарвності макета, оскільки ми обмежені палітрою плівки. Ми не можемо використовувати занадто тонкі елементи, тонші 1мм і градієнти. З аракалом ми можемо роздрукувати будь-яке зображення у фото якості але світло попускати дана плівка буде трохи менше. Вибір за вами.

Розробка дизайну торговельного обладнання, промостійки, виставкового стенду.

3D візуалізація торговельного обладнання, промостійок, виставкового обладнання.

Дизайн стойки

Ми розробляємо та візуалізуємо за вашими кресленнями. Навіть якщо Ви намалювали стійку від руки, наші дизайнери з легкістю зможуть зобразити, як дана рекламна стійка виглядатиме у готовому вигляді.

Ця послуга дуже корисна. Щоб уникнути проколів після виготовлення, всі деталі та недоробки можна спочатку усунути ще на 3д моделі. Потім відшліфована конструкція передатиметься на виробництво.

Даний вид дизайну найбільш витратний за часом та ціною макету. Велика кількість деталей та висока відповідальність потребує досвіду та оперативності, якою ми володіємо.